Aktualności

Obóz szkoleniowy EKSPEDYCJA ORLĄT - zdjęcia

EKSPEDYCJA ORLĄT część 1
EKSPEDYCJA ORLĄT część 2
EKSPEDYCJA ORLĄT część 3
EKSPEDYCJA ORLĄT część 4

Obóz szkoleniowy EKSPEDYCJA ORLĄT

Lista osób zakwalifikowanych do udziału w obozie

Załączone pliki

Rozpoczynamy rekrutacje na EKSPEDYCJĘ ORLĄT 2016!

Rozpoczynamy rekrutacje na EKSPEDYCJĘ ORLĄT 2016! Obóz odbędzie się w dniach 22-31 października 2016r. w Bielsku-Białej. Karty zgłoszeniowe dostępne są w zakładce "Do pobrania".

Wykaz osób zakwalifikowanych na obóz 2015

w załączeniu

Załączone pliki

Rozpoczynamy nabór na obóz szkoleniowy 2015!

Rozpoczynamy przyjmowanie wniosków na obóz szkoleniowy, który w tym roku odbędzie się w Bielsku - Białej na terenie Jednostki Wojskowej 18 bielskiego batalionu powietrznodesantowego w terminie 10 - 19 lipca 2015, na którym obozowicze będą zdobywać uprawnienia skoczka spadochronowego. Na obóz możemy przyjąć 30 najzdolniejszych uczniów z klas mundurowych ze szkół ponadgimnazjalnych z całego kraju. Prosimy szkoły o wysyłanie zgłoszeń. Karty zgłoszeniowe dostępne są w zakładce "Do pobrania".

Lista uczestników Ekspedycji Orląt 2014

W załączeniu lista osób zakwalifikowanych na obóz szkoleniowy „Ekspedycja Orląt 2014”.

Wszystkie osoby, które się nie dostały zostały o tym poinformowane telefonicznie lub przez szkołę.

Gratulujemy uczestnikom i do zobaczenia na miejscu! :)

Załączone pliki

Ekspedycja Orląt - Rekrutacja

Już 06.05.2014 rozpocznie się rekrutacja na tegoroczną Ekspedycję Orląt. Obóz odbędzie się w dniach 7 - 16 lipca 2014r. Zakwaterowanie obozowiczów zaplanowano na terenie Jednostki Wojskowej 18 bielskiego batalionu powietrznodesantowego.

Lista rzeczy do zabrania na obóz

Poniżej znajduje się lista rzeczy, które każdy zakwalifikowany na obóz uczestnik powinien ze sobą mieć. Prosimy o zapoznanie się z tą listą.

Załączone pliki

LISTA UCZESTNIKÓW OBOZU

Poniżej znajduje się lista osób, których średnia była wystarczająca do zakwalifikowania się na obóz szkoleniowy oraz dopełniły wszystkich formalności zawartych w regulaminie. Wszystkie osoby, które się dostały zostały o tym poinformowane osobiście. Gratulujemy uczestnikom i do zobaczenia na miejscu! :)

Załączone pliki

Rozpoczynamy nabór na obóz szkoleniowy 2013!

Rozpoczynamy przyjmowanie wniosków na obóz szkoleniowy, który w tym roku odbędzie się w Bielsku - Białej na terenie Jednostki Wojskowej 18 bielskiego batalionu powietrznodesantowego w terminie 12 - 21 lipca 2013, na którym obozowicze będą zdobywać uprawnienia skoczka spadochronowego. Na obóz możemy przyjąć 45 najzdolniejszych uczniów z klas wojskowych ze szkół ponadgimnazjalnych z całego kraju. Prosimy szkoły o wysyłanie zgłoszeń.

strony:

1 2 >>
Patronat medialny