Aktualności

Obóz zakończony!

Niestety obóz „Ekspedycja Orląt” już się skończył.

Wszyscy uczestnicy, 30 najlepszych uczniów klas wojskowych z całej Polski, podnieśli swoją wiedzę i umiejętności z zakresu nurkowania. Niemal wszyscy otrzymali uprawnienia płetwonurka.

Obóz prowadzony był z zastosowaniem musztry i dyscypliny wojskowej.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć na naszej stronie oraz pełnej galerii na naszym facebookowym fanpagu.

Media o nas

Artykuł o "Ekspedycji Orląt" na stronie www.perspektywy.pl :

http://www.perspektywy.pl

WAŻNE!

Prosimy wszystkich uczestników o potwierdzenie mailowo (na adres akopyto@polska-swiat.org.pl) otrzymania informacji dotyczących udziału w obozie.

Karty uczestnictwa

PILNE!!!

Prosimy uczestników którzy jeszcze tego nie uczynili o wysłanie kart uczestnictwa pocztą (oryginał).

Dojazd

Zadzwonił do nas rodzic uczestnika z Żarnowca, który wybiera się do Orzysza samochodem. Jeżeli ktoś chce się z nim zabrać prosimy o kontakt.

Dojazd

Informacja dla osób z Katowic i okolic (Bielsko, Żywiec, Bytom, Oświęcim, Jaworzno): pociąg z Dworca Głównego do Ełku wyjeżdża o 5:08.

Facebook

Zachęcamy osoby które jadą na obóz aby przez fb zaczęły poznawać swoich nowych kolegów i koleżanki. Możecie nawet umówić się i dotrzeć wspólnie do Orzysza

UCZESTNICY EKSPEDYCJI

Wybraliśmy już 30 osób które jadą do Orzysza na obóz "Ekspedycja Orląt".

Osoby te poinformowaliśmy telefonicznie i mailowo.

Uczestnikami obozu są osoby z: Bielska, Żywca, Świdnicy, Żarnowca, Skały (koło Krakowa), Zamości, Michałowa, Lipin, Radymna, Sulechowa, Włoszczowa, Dęblina, Jabłonowa Pomorskiego, Wąbrzeźna, Gorzowa Wielkopolskiego, Nowego Sącza, Rzeszowa, Tarnowa, Bytomia, Opalenicy, Oświęcimia, Orzysza, Jaworzna, Torunia.

Dziękujemy za udział w projekcie wszystkie szkoły i uczniów. Liczba zgłoszeń przekroczyła nasze oczekiwania, ale niestety musielismy wybrać tylko 30 osób.

strony:

<< 1 2
Patronat medialny